Cognex IS7802-373-50-LAB // 821-10035-2R B
VB ยังไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม
ปีที่ผลิต
2021
สภาพ
เครื่องจัดแสดง (ทำงานได้เต็มประสิทธิภาพ)
ที่ตั้ง
Wöllstadt เยอรมนี
Cognex InSight-Vision ชุดกล้องระบบวิชั่น B Cognex IS7802-373-50-LAB // 821-10035-2R B
more Images
ข้อมูลเกี่ยวกับเครื่องจักร
ชื่อเครื่องจักร:
Cognex InSight-Vision ชุดกล้องระบบวิชั่น B
ผู้ผลิต:
Cognex
รุ่น:
IS7802-373-50-LAB // 821-10035-2R B
ปีที่ผลิต:
2021
สภาพ:
เกือบใหม่ (เครื่องจัดแสดง)
ประสิทธิภาพการทำงาน:
ทำงานได้เต็มประสิทธิภาพ
ราคาและสถานที่
VB ยังไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม
ที่ตั้ง:
Am Kalkofen 5, 61206 Wöllstadt, Deutschland เยอรมนี
โทร
รายละเอียดข้อเสนอ
รหัสประกาศ:
A11138366
อัปเดต:
คำอธิบาย
Giedjmx Sl Tepfx Alrjt
Digital Machine Vision Camera (2Mpixel) with PatMax RedLine + Gigabit Ethernet (GigE) - Demonstrator - COGNEX (In-Sight 7000 Gen2 Series) - 7802 - 1600x1200pixels UXGA resolution (1/1.8" CMOS monochrome scanning with global shutter) - 53fps - C-mount type / S-mount type - 7. 2GB (program; non-volatile flash memory) + 512MB (SDRAM) + 8GB (SD card) - 1 x digital input (15-28Vdc / optocoupler; isolated trigger input) + 3 x digital inputs (15-28Vdc / optocoupler; isolated discrete inputs) + 4 x digital outputs (26. 4Vdc 50mA / sink/source discrete outputs) - 8-pin M12 connector (Ethernet) + 5-pin M12 connector (supply) + 12-pin M12 connector (breakout) + Micro SD card slot - supply voltage 24Vdc - with RS-232C + Ethernet + PROFINET + CC-Link + Modbus TCP communication capability - IP67 - aluminum (die-cast) housing - compatible with Patmax redline