mit 8× Delta Elektronika SM330-AR-22
ตู้ทดสอบสมรรถนะ
Schulz Electronic Leistungs-Testschrank
ราคาคงที่ ยังไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม
ปีที่ผลิต
ที่ตั้ง
Borken
ข้อมูลเกี่ยวกับเครื่องจักร
ราคาและสถานที่
- ที่ตั้ง:
- Einsteinstraße 8A, 46325 Borken, Deutschland
- A20711200
- หมายเลขอ้างอิง:
- อัปเดต:
- อัปเดตล่าสุดเมื่อ 08.12.2568
คำอธิบาย
Schulz
Schulz Electronic Power Test Cabinet with 8× Delta Elektronika
SM330-AR-22 – 26.4 kW Laboratory Power Supply System
Year of manufacture: 2023
Features & Functions:
- 8 × independently usable laboratory power supplies SM330-AR-22
- Each unit offers precise voltage and current regulation
- Sequence/automatic mode for complex test routines
- Large control cabinet with:
• Main switch
• Start/Stop
• Emergency stop
Gjdpsx Eb Haofx An Eeit
• Side panels with optimal ventilation
• Casters for easy transportation
- Network labels present (e.g., CTSK05 #01 172.25.108.201)
Technical Data:
Control Cabinet (SE6607X-23BA0065-1):
- Input: 400 VAC (three-phase)
- Maximum current: 63 A
- Total output: 8 × 3.3 kW = 26.4 kW
- Protection rating: IP20
Power Supplies (Delta SM330-AR-22):
- Output up to approx. 330 V / 22 A
- High-resolution display
- Fully programmable
- Industrial grade – extremely reliable
Condition: used
The test cabinet is in very good condition.
Displays are clear, controls clean, cabinet is solid.
No visible damage.
Scope of delivery: (see picture)
- Complete Schulz Electronic test cabinet
- 8 × Delta Elektronika SM330-AR-22 power supplies
- Integrated control/operation section
- Casters mounted
(Technical specifications and details are subject to change and error!)
If you have any further questions, we will gladly assist you by phone.
โฆษณานี้ได้รับการแปลโดยอัตโนมัติ อาจมีข้อผิดพลาดในการแปลได้
Year of manufacture: 2023
Features & Functions:
- Large control cabinet with:
• Main switch
• Start/Stop
• Emergency stop
Gjdpsx Eb Haofx An Eeit
Technical Data:
- Input: 400 VAC (three-phase)
- Maximum current: 63 A
- Protection rating: IP20