SCM SI 400 EP panel saw
Sliding table 320 cm,
Motorized tilting 0–45 degrees
Motorized up/down blade adjustment,
Right-side rip fence motorized adjustable up to 1500 mm,
Manual scoring unit adjustment,
9 kW motor, 3 blade speeds,
Max blade diameter 400 mm,
Gbodpfx Anjy Rzphs Eel
Sliding table fence adjustable for angle
Used machine, in very good condition.
โฆษณานี้ได้รับการแปลโดยอัตโนมัติ อาจมีข้อผิดพลาดในการแปลได้
Sliding table 320 cm,
Motorized tilting 0–45 degrees
9 kW motor, 3 blade speeds,
Max blade diameter 400 mm,