D0630500FV40500
กระบอกไฮดรอลิก
GSL German Standard Lift
D0630500FV40500
ราคาคงที่ ยังไม่รวมภาษีมูลค่าเพิ่ม
สภาพ
ใช้แล้ว
ที่ตั้ง
Wiefelstede
ข้อมูลเกี่ยวกับเครื่องจักร
- ชื่อเครื่องจักร:
- กระบอกไฮดรอลิก
- ผู้ผลิต:
- GSL German Standard Lift
- รุ่น:
- D0630500FV40500
- สภาพ:
- สภาพดี (มือสอง)
ราคาและสถานที่
- ที่ตั้ง:
- 26215 Wiefelstede, DE
- A1796747
- หมายเลขอ้างอิง:
คำอธิบาย
Hydraulic cylinder, support cylinder, hydraulic piston, pressure piston
-Cylinder: Ø 63 mm
-Piston rod: Ø 50 mm
-Pipe outer diameter: 75 mm
-Stroke: 500 mm
-Total length when retracted: 730 mm
-Piston rod mount: Ø 44 mm ball head
Gjdpfx Anjb A Iyne Eobl
-Hole diameter: Ø 30 mm
-Quantity: 5 available
-Price: per piece
-Ideal for building a hydraulic press
-Cylinder: Ø 63 mm
-Piston rod: Ø 50 mm
-Pipe outer diameter: 75 mm
-Stroke: 500 mm
Gjdpfx Anjb A Iyne Eobl
-Hole diameter: Ø 30 mm
-Quantity: 5 available
-Price: per piece
ส่งคำขอ
โทรศัพท์ & แฟกซ์
โฆษณาเหล่านี้อาจน่าสนใจสำหรับคุณด้วยเช่นกัน
โฆษณาขนาดเล็ก
Wiefelstede
8,798 km
กระบอกไฮดรอลิก
ORSTA-HydraulikHub 620 mm
ORSTA-HydraulikHub 620 mm
โฆษณาขนาดเล็ก
8,798 km
ParkerHub 600 mm C-3LRLS29MC
ParkerHub 600 mm C-3LRLS29MC
HaweHub 600 mm Kolben Ø 65 mm
HaweHub 600 mm Kolben Ø 65 mm